Platba "stravného"

Stravu dovážíme z vývařovny při ZŠ Svobodné Dvory.

Stravné plaťte převodem na účet ZŠ a MŠ Svobodné Dvory: 123-1034320277/0100

variabilní symbol: uveďte symbol, který vám byl přidělen

zpráva pro příjemce: jméno dítěte

Je nutné mít zaplaceno včas a mít na svém stravovacím kontě vždy dostatek finančních prostředků. Bližší informace obdržíte na informačním letáku u vedoucí učitelky nebo přímo u vedoucí školní jídelny: paní Adéla Bártová - tel. 495 436 086

Odhlašování a přihlašování stravy přes internet: www.strava.cz - výběr zařízení: 3801 - heslo: rodiče ho obdrží na základě přihlášky ke stravování. Rodiče musí přihlašovat a odhlašovat stravu nejdéle do 11 hodin na den následující.

Mikulášská nadílka

V pátek 3. 12. 2021 děti navštíví Mikuláš, čert a anděl. V tento den mohou děti přijít v převlecích za Mikuláše, čerta a anděla.

Vánoční nadílka

Ve čtvrtek 16. 12. 2021 přiletí do školky Ježíšek.

Plavání

Do konce kalendářního roku 2021 je zrušeno plavání. Peníze za nevybrané hodiny budou převedeny do druhého pololetí.