Platba "stravného"

Stravu dovážíme z vývařovny při ZŠ Svobodné Dvory.

Stravné plaťte převodem na účet ZŠ a MŠ Svobodné Dvory: 123-1034320277/0100

variabilní symbol: uveďte symbol, který vám byl přidělen

zpráva pro příjemce: jméno dítěte

Je nutné mít zaplaceno včas a mít na svém stravovacím kontě vždy dostatek finančních prostředků. Bližší informace obdržíte na informačním letáku u vedoucí učitelky nebo přímo u vedoucí školní jídelny: paní Adéla Bártová - tel. 495 436 086

Odhlašování a přihlašování stravy přes internet: www.strava.cz - výběr zařízení: 3801 - heslo: rodiče ho obdrží na základě přihlášky ke stravování. Rodiče musí přihlašovat a odhlašovat stravu nejdéle do 11 hodin na den následující.

HYGIENICKÉ NAŘÍZENÍ

Vzhledem k hygienickým nařízením je nutné, aby dospělí, kteří vstupují do budovy mateřské školy, měli nasazenou roušku. Nařízení se netýká dětí a zaměstnanců MŠ.

Děkujeme za pochopení.

ZMĚNA ÚPLATY ŠKOLNÉHO

Vážení rodiče,
od 1. 9. 2020 se zvyšuje částka úplaty za školné na 600 Kč měsíčně.
Předškolní děti a děti s odkladem povinné školní docházky jsou od úplaty osvobozeny.

INFORMACE O STRAVĚ

Prosíme rodiče, aby si obědy nahlašovali dle potřeby.
Strava není automaticky přihlašena na další měsíc, na konci měsíce je potřeba si nahlásit stravu na další měsíc.

Od října bude strava přihlašována automaticky.

OTEVŘENÍ HŘIŠTĚ PRO VEŘEJNOST

Od  pondělí 4. 5. 2020 se otevírá hřiště pro veřejnost.

Hřiště otevřeno dle provozního řádu.